31 PLACUSZKI DYNIOWE Z DŻEMEM RÓŻANYM I BANANEM

Placuszki orkiszowe na mleku owsianym z puree z dyni podane z dżemem z płatków róż i bananem


  • placuszki orkiszowe (bez jajek) na domowym mleku owsianym i domowym puree z dyni smażone z dodatkiem oleju ryżowego (można pominąć) 
  • banan
  • dżem z płatków róż dla diabetyków przywieziony z Bułgarii

do picia: zielona herbata


Nie jestem przekonana do smażenia placków na śniadanie, ale przepis z wykorzystaniem puree z dyni zachęcił mnie do tego eksperymentu. Całe szczęście, miałam na to chwilę wolnego czasu ze względu na dzisiejsze godziny dziekańskie. Dodatkowo toczyłam walkę z kuchenką gazową i garnkami w nowym mieszkaniu, do których po prostu nie jestem przyzwyczajona. Koniec końców receptura z puree faktycznie sprawdziła się fantastycznie i placki wyszły wyśmienite. Polecam!

Czuję, że to jeden z tych specyficznych tygodni, w ciągu których wszystko jest nie do końca tak. Mam nadzieję, że to tylko jesienna chandra i minie równie szybko, jak zmieniająca się pogoda.------>
Jeśli chcecie. dołączcie do witryny poprzez kliknięcie w banerek po prawej stronie. Jestem podekscytowana każdym komentarzem i wizytą, będę więc bardzo wdzięczna za wsparcie! :-)
Sposób na dynię 2015

Share this:

ABOUT THE AUTHOR

Hej! Miło mi, że wpadłeś na mojego bloga! Nazywam się Karolina i umieszczam tu swoje kuchenne eksperymenty, wszystkie wegańskie i niebiańskie :) Zainspiruj się! Więcej informacji znajdziesz w zakładce "o mnie". Zapraszam do gotowania (a jeszcze bardziej do wspólnego jedzenia)

1 komentarze: